Chybějící cyklopruh V olšinách mezi Strašnickou a Průběžnou

7
Please sign in to vote.

Added by Marek Bělor

Po dokončení realizace cyklopruhů v oblasti SSZ u zastávek tram Průbežná zbývá tento úsek ulice V olšinách ve směru do centra, kde cyklisté ještě nemají žádnou ochranu. To znehodnocuje již realizovaná cykloopatření.

Je tedy žádoucí, aby zde byl cyklopruh urychleně realizován.

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top